2 парче костум

Како професионален производителот, снабдувачот и извозник висок квалитет 2 парче костум, Нашата фабрика инсистира на принципите на постојано подобрување, квалитет пред се, и искреност да соработува со клиентите и дома и во странство. Ние сме во потрага очекуваме да стане вашиот доверлив мувла снабдувач во блиска иднина.
Добар квалитет, конкурентна цена

2 парче костум

. Како што е совршен извозници и производители, ние секогаш се задржи нашата квалитет според светските потребниот стандард. брза испорака во рамките на утврдени време на испорака.
  • 2 парче костум - 7-4,A10
2 парче костум - 7-4,A10 2 парче костум - 7-4,A10
2 парче костум
модел - 7-4,A10
【Материјал на производот】
Шел:NYLON
Назад:ПВЦ
Дебелина:190T
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Сина/сиво、црвено/црна、црна/жолта

SIZE
М.:156~160 см
Л:161~170 см
XL:171~175 см
2XL:176~180 см
3XL:Над 180 см

【Спецификации на производот】
Ние избираме супер висок квалитет изработен во Тајван Најлон за овој модел
Оригинална 3M рефлективна етикета
Високо видливата рефлектирачка лента на грб го задржува нашиот клиент побезбеден
Вентилираната задна врата помага да се отстрани топлината внатре
Дименерот на поставата на решетката на цели јакни и панталони овозможува поудобно искуство со носење
Зголемена јака,прилагодлива еластична велкро манжетна и прилагодлива зајакната водоотпорна функција на полите
Скриена хауба,никогаш не го изгуби,преклопете го и станува нормална јакна
Џебови на предната страна на јакна со уникатен дизајн за пренасочување на вода
Пак-n-оди дизајн,само преклопете го и спакувајте го во нашата оригинална боја, водоотпорна-торба
Млади и енергични дизајн на ленти и појавување-боја дизајн на јакна и панталони
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm

【Информации за пакување】
Еден комплет од костим во една кутија
12 кутии во еден картон


【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
2000 комплети/2 појавување на бои
1000 комплети/Само 1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Mie Kou Trading Co., Ltd
7-4,A10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
2 парче костум производителот и 2 парче костум снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-1,A1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
2 парче костум производителот и 2 парче костум снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-2,A7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
2 парче костум производителот и 2 парче костум снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-3,A8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
2 парче костум производителот и 2 парче костум снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-5,A19
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
2 парче костум производителот и 2 парче костум снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-6,A20
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings