Црн чизми за дожд

Mie Kou Trading Co., Ltd се ангажирани во нудејќи широк спектар на Црн чизми за дожд. Нашиот асортиман на производи е широко прифатена од страна на нашите клиенти за нејзините различни функции како издржливост, живописни бои, атрактивен дизајн и различни shape.We понуда прилагодување на различни параметри, како што форми, димензии и дизајн.
Нашите

Црн чизми за дожд

производи се комплексно дизајнирани и везени со врвен квалитет на теми. Еден тим на квалитетот испитувачи прави сигурни дека само беспрекорна производи се испратени за просториите патрони. Добредојдовте да не контактирате доколку сте заинтересирани во нашите производи.
  • Црн чизми за дожд - 5-1
Црн чизми за дожд - 5-1 Црн чизми за дожд - 5-1
Црн чизми за дожд
модел - 5-1
【Материјал на производот】
ПВЦ

【Детали за производот】
Боја:Транспарентен
Големина:(За кожени чевли)
S:66-68
М.:69-71
Л:71-73
XL:73-75
2XL:75-77
Големина:(За патики)
S:30-31
М.:32-33
Л:34-35
XL:36-37
2XL:38-39

【Спецификација на производот】
Со затворање на ципа и еластично отворање,не треба да се грижите дека дождот ќе ги навлажни вашите сакани чевли.
Направен со ПВЦ материјал,одличен водоотпорен и се лизга-отпорни перформанси,безбеден и издржлив.
Преклопен и повторлив-Можете лесно да го ставите во торбата и да ги носите насекаде
Широк Апликации-Заштитете ги чевлите од кал-попрскани,дожд.Совршено погодна за луѓето да излезат во дождливи денови и да вршат активности на отворено, како што се кампување,пешачење,риболов,градина,итн.Чувајте ги чевлите сув и чист цел ден и.


【Количина на пакетот】
Еден пар
72 пара/ctn

【ОЕМ на барање】
Минимален редослед:5000 ЕЕЗ
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C веднаш штом Б./L е понудено од производителот.
Mie Kou Trading Co., Ltd
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црн чизми за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Црн чизми за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црн чизми за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Црн чизми за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црн чизми за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Црн чизми за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Црн чизми за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Црн чизми за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings