Дише дожд јакна

Mie Kou Trading Co., Ltd е еден од познати имиња кои се вклучени во Taiwan производителот, снабдувачот и извозник на широк спектар на Дише дожд јакна кои се sturdily изградени и ценети за нивната преносливост. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Со напредна наука и технологија, нашата компанија развива и произведува различни видови на

Дише дожд јакна

. Ние нудиме цела палета на неколку стандардни опции, како и во корисни кориснички избори да ги задоволат специфичните барања на клиентите. Нашите производи се во par со индустриски стандарди за квалитет.
  • Дише дожд јакна - 3-2,A848
Дише дожд јакна - 3-2,A848 Дише дожд јакна - 3-2,A848 Дише дожд јакна - 3-2,A848
Дише дожд јакна
модел - 3-2,A848
【Материјал на производот】
Шел:PONGEE
Назад:ПВЦ
Дебелина:190T
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Фуксија

SIZE
М.:156~165 см
Л:165~175 см
XL:Над 175 см

【Спецификации на производот】
Рефлексивната лента на грб го задржува нашиот клиент побезбеден
Дизајнот на поставата на решетката на целата јакна овозможува поудобно искуство со носење
Зголемена јака,прилагодлива еластична манжетна со манжетна и прилагодлив полив ја подобруваат водоотпорната функција
Скриена хауба,никогаш не го изгуби и вашиот мантил може да се претвори во нормален ровот во само една секунда
Џебови на предната страна на јакна со уникатен дизајн за пренасочување на вода
Пак-n-оди дизајн,само преклопете го и спакувајте го во нашата оригинална боја, водоотпорна-торба
Прилагодлив дизајн на Velcro на половината,покаже крива на телото во врнежливи денови!
Повеќенаменско здолниште,ве заштити од дожд и сонце!
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm

【Информации за пакување】
Еден комплет од костим во една кутија
12 кутии во еден картон

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:1000 комплети/1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Mie Kou Trading Co., Ltd
3-2,A848
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дише дожд јакна, треба да знаете за највисок квалитет на Дише дожд јакна производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-1,A596
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дише дожд јакна, треба да знаете за највисок квалитет на Дише дожд јакна производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-3,H4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings