Долна облека за дожд

Mie Kou Trading Co., Ltd се добро етаблира како еден од производителот, набавувачот и извозник на енормно фабрикувани колекција на Долна облека за дожд in Taiwan. Со изобилство на искуство, поддржани од тим од високо квалификувани инженери, стручен кадар и техничари, компанијата со себе носи гаранција за квалитетот, сигурноста и трајна заложба, преку континуирана по продажбата на услугата.
Веруваме дека ова е најдобриот начин да се задржи сите нас движи напред да се соочи со

Долна облека за дожд

светот на денес и во иднина бизнис! Ако имате било какви прашања, Ве молиме јавете ни се или пратете e-mail. Ние ќе биде многу драго да слушне од тебе и да одговорите на вас, па.
  • Долна облека за дожд - 7-1,A1
Долна облека за дожд - 7-1,A1 Долна облека за дожд - 7-1,A1 Долна облека за дожд - 7-1,A1
Долна облека за дожд
модел - 7-1,A1
【Материјал на производот】
Полиестер/ПВЦ
Дебелина:180T
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Морнарица сина、бордо,жолта

SIZE
М.:156~160 см
Л:160~169 см
XL:170~176 см
2XL:176~180 см
3XL:Над 180 см

【Спецификации на производот】
Подот на дишењето на вратот на вратот овозможува поудобно искуство со носење
Назад рефлексивни ленти се осигура вашата безбедност во текот на ноќта
Вентилираната задна врата помага да се отстрани топлината внатре
Два џебови со капачиња во предниот дел на јакна
Пак-n-оди дизајн,само преклопете го и спакувајте го во нашата оригинална боја, водоотпорна-торба
Топлотните запечатени рабови ја спречуваат водата да влегува низ шевовите
Водоотпорен рејтинг е над 10000 mm

【Информации за пакување】
Еден комплет од костим во една кутија
12 кутии во еден картон

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:1000 комплети/боја(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Mie Kou Trading Co., Ltd
7-1,A1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
Долна облека за дожд производителот и Долна облека за дожд снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-2,A7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Долна облека за дожд производителот и Долна облека за дожд снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-3,A8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Долна облека за дожд производителот и Долна облека за дожд снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-4,A10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Долна облека за дожд производителот и Долна облека за дожд снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-5,A19
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Долна облека за дожд производителот и Долна облека за дожд снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-6,A20
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings