Долна облека за дишење

Врз основа совршеност технички и професионални произведуваат тим, ние сме во состојба да се производител, на снабдувачот и извозникот висок квалитет Долна облека за дишење и одличен по продажбата на услугата за задоволување на различни корисници. Нашата услуга цел е "клиент-ориентирана, брзо, високо-квалитетни услуги на клиентите". Треба секој производ да биде од интерес за вас, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Ќе ни биде задоволство да понуди по приемот на вашата детална барања.
Ние можеме да снабдување

Долна облека за дишење

според клиент дизајни. Ние, исто така може да ви обезбеди најновите каталог со конкурентна цена. Ве молиме контактирајте не што е можно поскоро.
  • Долна облека за дишење - 2-7,E1
Долна облека за дишење
модел - 2-7,E1
【Материјал на производот】
Шел:ПВЦ
Назад:ПВЦ
Дебелина:190 Т
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Корнслово сино、роза цут、сина、жолта
SIZE
XL:156~170 см
XXL:Над 171 см

【Спецификации на производот】
Изработени во Тајван материјал,100%нетоксична и висока еластичност ПВЦ,гарантиран квалитет
Строго отпорна конструкција
Ниско–температура боење технологија
Ветер–доказ копчиња и вода–доказ бариера на предниот дел на вратот
Прикачен качулка,никогаш нема да го изгубите!
Отстранлив пик на капа,погоден за носење на шлемот
Ветроупорен и водоотпорен ракав ракави
Слично на дизајнот на пончо,лесно да се стави и полетување
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm
Погоден за мажи и жени

【Информации за пакување】
Еден мантил во една ПВЦ торба
24 мантили во еден картон
Моно-пакување во боја

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
1000 комплети/Само 1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л<бр/
Mie Kou Trading Co., Ltd
2-7,E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Долна облека за дишење, треба да знаете за највисок квалитет на Долна облека за дишење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Долна облека за дишење, треба да знаете за највисок квалитет на Долна облека за дишење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Долна облека за дишење, треба да знаете за највисок квалитет на Долна облека за дишење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Долна облека за дишење, треба да знаете за највисок квалитет на Долна облека за дишење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Долна облека за дишење, треба да знаете за највисок квалитет на Долна облека за дишење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-5,C1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Долна облека за дишење, треба да знаете за највисок квалитет на Долна облека за дишење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-6,C2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Долна облека за дишење, треба да знаете за највисок квалитет на Долна облека за дишење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-8,EVA6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Долна облека за дишење, треба да знаете за највисок квалитет на Долна облека за дишење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-9,F3E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Долна облека за дишење, треба да знаете за највисок квалитет на Долна облека за дишење производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-10,F3F1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings