Дете мантил

Ние би сакале да се воведе нашата компанија како водечки производител, на снабдувачот, извозникот на Дете мантил. Поради нашето долгогодишно аранжмани и долго искуство во оваа област, ние уверувам на професионални квалитетни производи по многу конкурентни цени. Ако сакате да добиете повеќе информации или примероци за испитување на квалитет, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
Гарантирање стабилна и навремено снабдување, веродостојни квалитет и искрена услуга, нашите производи на

Дете мантил

се продава добро во домашните и странските пазари. Ако сте заинтересирани за некој од нашите производи, или сакате да поставите кориснички налог, ве молиме Дон т двоумете да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме нашите најдобри да ги задоволат вашите потреби.
  • Дете мантил - 1-1,B1-M
Дете мантил - 1-1,B1-M Дете мантил - 1-1,B1-M Дете мантил - 1-1,B1-M
Дете мантил
модел - 1-1,B1-M
【Материјал на производот】
Полиестер/ПВЦ
Дебелина:190T

【Детали за производот】
Боја:Sapphire,Праска цвет,Жолта
Големина:
XS:100-110 CM
S:111-125 CM
М.:126-140 CM
Л:141-155 CM
2XL:160-180 цм

【Спецификација на производот】
Единствен дизајн за назад за покривање на училишниот ранец за да не се навлажни
(број на патент:M454099)
Прилагодливи ракави за да ги соберат децата’зглобот да ја блокира водата
Отстранната хауба нуди разновидност во секојдневниот живот
Предната патент со славина ефикасно ја блокира водата за да ги задржи децата суви и удобни
Симпатична цртана шема го прави мантил и забава и практична
Мала тежина и издржлив материјал,удобно за возење велосипед,трчање,или активности на отворено
Рефлексивната лента наназад ја зголемува видливоста во врнежливи денови
Зголемениот деколте постигнува и водоотпорна и ветрозащитна способност
SGS тестира и одобри ткаенина
Пластификаторот не е содржан

【Количина на пакетот】
Еден дел
24pcs/ctn

【ОЕМ на барање】
Минимален редослед:1000 ЕЕЗ/разновидна боја за избор и прилагодено печатење е можно
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производот
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C кога провајдерот нуди B/Л.<бр/
Mie Kou Trading Co., Ltd
1-1,B1-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дете мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Дете мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-2,B7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дете мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Дете мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-3,B10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дете мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Дете мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-4,B21
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дете мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Дете мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-5,B22
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дете мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Дете мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-6,B23
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дете мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Дете мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-7,B24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дете мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Дете мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-8,B24N
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дете мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Дете мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-9,COB1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Дете мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Дете мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-10,H2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings