За еднократна употреба дожд чизми

Mie Kou Trading Co., Ltd беше интегрирање производителот, снабдувачот и извозникот. Нашата компанија зафаќа површина од 6 километри. Со нашите богати искуства и прилежен и работливост членови на персоналот, ние може да се исполнат различни барања од различни типови на клиенти. Нашиот производен капацитет изнесува 10.000 годишно. Ние сме главно ангажирани во За еднократна употреба дожд чизми , А нашите производи се продава добро во Taiwan. Ние спроведе строги квалитет инспекции во текот на секоја серија / производ. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви служи и се надевам да стане еден од вашите пријатели и деловни партнери.
Нашите

За еднократна употреба дожд чизми

произведени со користење висок степен на фактор влезови во согласност со меѓународните стандарди за квалитет, исто така, достапни во различни спецификации да се грижиме за разновидниот потребите на нашите вредни клиенти и може да се прилагоди на нивните барања во рамките на пазарот стапка. Еден тим на квалитетот испитувачи прави сигурни дека само беспрекорна производи се испратени за просториите патрони. Искрено се надеваме да се воспостави долгогодишен и пријателски деловен однос со тебе.
  • За еднократна употреба дожд чизми - 5-4
За еднократна употреба дожд чизми
модел - 5-4
【Материјал на производот】
Полиетилен

【Детали за производот】
Боја:транспарентен
Големина:
Една големина

【Спецификација на производот】
Безбедно и не-токсичен ПЕ материјал,цврсти и издржливи,лесен за користење.
Еластичното отворање го прави удобно и погодно за многу чевли.
Овие капаци за чевли за еднократна употреба се погодни за дома,патува,Забава,автомобил,градина,повеќето внатрешна и надворешна употреба.
Обвивките за чевли можат лесно да се преклопат во мали димензии и да се стават во вреќи или џебови да се носат наоколу.
Чанти за еднократна употреба можат да ги заштитат чевлите од вода,кал,влажна,нечистотија и правливо земјиште во дождливи денови
Една големина се вклопува најмногу
Практичен дизајн:водоотпорни капачиња за чевли за дожд имаат еластично отворање,и дизајнот на високи цевки на бутовите може да помогне да се спречат корисниците’чевлите да се навлажни.
Обложените чевли за еднократна употреба се изработени од PE материјал кој е дебел и лесен,лесно може да се пренесува како подготовка и да се фрли по употреба.

【Количина на пакетот】
Два пара/пакет
300 пакети/цртан

【ОЕМ на барање】
Минимален редослед:30000 парчиња
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C веднаш штом Б./L е понудено од производителот.
Mie Kou Trading Co., Ltd
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто За еднократна употреба дожд чизми, треба да знаете за највисок квалитет на За еднократна употреба дожд чизми производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто За еднократна употреба дожд чизми, треба да знаете за највисок квалитет на За еднократна употреба дожд чизми производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто За еднократна употреба дожд чизми, треба да знаете за највисок квалитет на За еднократна употреба дожд чизми производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто За еднократна употреба дожд чизми, треба да знаете за највисок квалитет на За еднократна употреба дожд чизми производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
5-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings