Еднократна капа за дожд

Ние големо, производство и снабдување на Еднократна капа за дожд од Taiwan. Со богата извоз на искуства, ние не само enure нашите производи со висок квалитет, но исто така може да понуди конкурентни цени и најдобра услуга. Со успехот на нашите огромен раст на извозните пазари како нашиот главен активност, ние сме, исто така, ги исполнува барањата на локални дилери и корпорации. Ние сами одличен група на инженери, со високо-технолошки и професионални вештини, нашите производи имаат положено CE и ROHS одобренија. Нашите производи се добро избрани и проверени од страна на нашите професионални техничари, пред да бидат ставени на продажба, па оттука и висок квалитет.
Ние сме постојано во потрага по нови начини за подобрување на начинот на кој ние работиме и да го положат заштеди за вас. Тоа е причината зошто ние работиме тесно со добавувачите да се обезбеди имаме

Еднократна капа за дожд

да понуди од кога било досега и на најдобрите цени.
  • Еднократна капа за дожд - 2-1
Еднократна капа за дожд
модел - 2-1
【Материјал на производот】
Полиетилен

【Детали за производот】
Боја:Жолта,Транспарентен
Големина:
Една големина

【Спецификација на производот】
Качулка со врвка која им овозможува на корисниците да ја најдат нивната совршена големина,и со тој дизајн, а исто така и еластични ракави на дождот пончос,можете да ја задржите вашата глава суви и да спречите дожд да влезе во нашето тело
Нуди версалост, како што се користи како пикник мат
Лесна тежина, но сепак издржлива.Може да се преклопи во мала големина и да се стави во џеб или вреќи да се носат наоколу.
Секој понч Пакуван поединечно во сопствена торба,само задржи во џеб,ранец,и автомобил за употреба во секое време.
Пончовиот дожд нуди доволно простор за корисниците да вршат различни активности како што се возење велосипед,или пешачење.
Една големина одговара на сите:Тоа's погодна за возрасни и за млади,мажи и жени,девојки и момчиња

【Количина на пакетот】
Еден дел
300 ЕЕЗ/ctn

【ОЕМ на барање】
Минимален редослед:30000 парчиња
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C веднаш штом Б./L е понудено од производителот.
Mie Kou Trading Co., Ltd
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Еднократна капа за дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еднократна капа за дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Еднократна капа за дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еднократна капа за дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Еднократна капа за дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еднократна капа за дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Еднократна капа за дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еднократна капа за дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-5,C1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Еднократна капа за дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еднократна капа за дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-6,C2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Еднократна капа за дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еднократна капа за дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-7,E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Еднократна капа за дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еднократна капа за дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-8,EVA6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Еднократна капа за дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еднократна капа за дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-9,F3E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Еднократна капа за дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Еднократна капа за дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-10,F3F1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings