Козметика за еднократна употреба

Mie Kou Trading Co., Ltd е извозно ориентирана компанија снабдува Козметика за еднократна употреба на светскиот пазар. Ние имаме сопствена фабрика се наоѓа во Taiwan. Ние можеме да снабдување клиент видови на жица и жица мрежа со конкурентна цена и со добар квалитет. Нашата компанија се занимава со бизнис линијата на оваа индустрија.
Ако вие и вашата ценета компанија намера да купите

Козметика за еднократна употреба

, Ве молиме контактирајте не слободно. Ние ќе ви обезбедиме најдобра цена со добар квалитет. Ние сме посветени да се воспостави меѓусебна корист и заеднички успех соработка односи со компании од двете дома и во странство.
  • Козметика за еднократна употреба - 2-3
Козметика за еднократна употреба
модел - 2-3
【Материјал на производот】
Полиетилен

【Детали за производот】
Боја:Жолта,Црвено,Сина,Виолетова
Големина:
Една големина

【Спецификација на производот】
Овој дожд пончо е изработен со издржлив и подебел ПЕ водоотпорен материјал.Тој нуди подобро искуство за носење, со тоа што корисникот ќе биде сува и удобно,и тоа нема да ве натера да се чувствувате жешко или леплива
Еластична манжетна и каиш за да се зајакне заштитата на водата околу областа на главата и вратот.
Овие пончови за дожд доаѓаат поединечно завиткани во сопствените кеси кои може лесно да се фрлат во вашиот ранец кога се движите за активности како што се патувања,пешачење,велосипедизам,кампување и многу повеќе!
Лесен и лесен за носење,многу лесен за употреба,може да се свитка на многу мали димензии,лесен за чување во чанта или чанти
Една големина одговара на сите:тоа'sa совршен пончо погоден за возрасни и млади,мажи и жени,девојки и момчиња.

【Количина на пакетот】
Еден дел
200 ЕЕЗ/ctn

【ОЕМ на барање】
Минимален редослед:10000 ЕЕЗ
Метод за плаќање:
Национален метод:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен метод:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C веднаш штом Б./L е понудено од производителот.

Mie Kou Trading Co., Ltd
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Козметика за еднократна употреба ->, треба да знаете за највисок квалитет на Козметика за еднократна употреба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Козметика за еднократна употреба ->, треба да знаете за највисок квалитет на Козметика за еднократна употреба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Козметика за еднократна употреба ->, треба да знаете за највисок квалитет на Козметика за еднократна употреба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Козметика за еднократна употреба ->, треба да знаете за највисок квалитет на Козметика за еднократна употреба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-5,C1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Козметика за еднократна употреба ->, треба да знаете за највисок квалитет на Козметика за еднократна употреба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-6,C2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Козметика за еднократна употреба ->, треба да знаете за највисок квалитет на Козметика за еднократна употреба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-7,E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Козметика за еднократна употреба ->, треба да знаете за највисок квалитет на Козметика за еднократна употреба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-8,EVA6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Козметика за еднократна употреба ->, треба да знаете за највисок квалитет на Козметика за еднократна употреба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-9,F3E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Козметика за еднократна употреба ->, треба да знаете за највисок квалитет на Козметика за еднократна употреба производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-10,F3F1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings