Комплетна должина на мантил

Нашата компанија е специјализирана за производство, снабдување и извоз на Комплетна должина на мантил. Со стабилна основа на производство и канал на снабдување, ние се одржи многу квалификувани добавувачи како долгорочни партнери за соработка, кои се надлежни да ги задоволи нашите клиенти со високо квалитетни производи и добра услуга. Тука, ние се надеваме да влеземе во кооперативни односи со луѓе од целиот свет, врз основа на рамноправност и взаемна корист со цел да се развие нашата заедничка prospect.Also, ние искрено добредојде купувачи во странство да прават бизнис и подобрување на пријателство со нас.
Со текот на годините на совршеност во производство, клиенти се увери од добивањето на повеќето иновативни и највисок квалитет на професионална

Комплетна должина на мантил

. Ве молиме да не двоумење да контактирајте не сега.
  • Комплетна должина на мантил - 1-3,B10
Комплетна должина на мантил - 1-3,B10 Комплетна должина на мантил - 1-3,B10 Комплетна должина на мантил - 1-3,B10
Комплетна должина на мантил
модел - 1-3,B10
【Материјал на производот】
Полиестер/ПВЦ

【Детали за производот】
Боја:Sapphire,Праска цвет,Портокал,Виолетова
Големина:
2XL:156-170CM
3XL:над 170 см

【Спецификација на производот】
Полиестер ткаенина што го прави мантил мантил пондерирана,мек, но сепак издржлив.
Bolden рефлектирачки ленти и на грбот и напред, ја зголемуваат видливоста на корисниците во услови на недоволна осветленост.
Stand ovratnik не само што обезбедува дополнителна топлина, но, исто така, ниво до овој мантил’способност во водоотпорен и ветроупорен.
Дисплејната хауба нуди практичност во секојдневната употреба,и го прави хаубата лесно да се складира без грижа да се изгуби.
Еластичните манжетни можат да се вклопат во различни корисници’зглоб за ефикасно спречување на водата
Предни патент со размавта за да се удвои до мантил’со цел да ги задржи корисниците суво и удобно.

【Количина на пакетот】
Еден дел
24pcs/ctn

【ОЕМ на барање】
Минимална количина за нарачка:1000 ЕЕЗ/со различни бои за избор и индивидуално печатење можно
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C кога B/L е понудено од производителот.
Mie Kou Trading Co., Ltd
1-3,B10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комплетна должина на мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Комплетна должина на мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-1,B1-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комплетна должина на мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Комплетна должина на мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-2,B7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комплетна должина на мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Комплетна должина на мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-4,B21
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комплетна должина на мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Комплетна должина на мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-5,B22
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комплетна должина на мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Комплетна должина на мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-6,B23
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комплетна должина на мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Комплетна должина на мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-7,B24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комплетна должина на мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Комплетна должина на мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-8,B24N
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комплетна должина на мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Комплетна должина на мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-9,COB1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Комплетна должина на мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Комплетна должина на мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-10,H2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings