Капут со качулка

Ние сме една од водечките производители, добавувачи и извозници на широк спектар на Капут со качулка. Ние, исто така сме компанија посветена на производство и снабдување на производите од Taiwan. Ние лесно може да ги исполни вашите барања за нашите производи. Што повеќе, ние исто така се обврзуваат проекти за дизајни направени, како на клиентите барања.
Ние сме во сопственост одличен тимска работа со кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Капут со качулка

и внимателен услуга. Ако сакате да дознаете повеќе за она што можеме да направиме за вас, јавете ни се во секое време, ние со нетрпение очекуваме да се воспостави добра и долгорочни деловни односи со вас.
  • Капут со качулка - 1-8,B24N
Капут со качулка
модел - 1-8,B24N
【Материјал на производот】
Полиестер/ПВЦ
Дебелина:190T

【Детали за производот】
Боја:Вода сина,Црвено вино,Жолта,Морнарица сина,Праска цвет
Големина:
2XL:156-170 цм
3XL:171-180 цм
4XL:Над 180 CM

【Спецификација на производот】
Bolden лента за вода додадена за да се постигне повисок стандард на водоотпорен
Предната патент со славина ефикасно ја блокира водата за да ги одржи корисниците суви и удобни
Скриена хауба нуди погодност,разновидност и мобилност во секојдневна употреба без грижа за губење на хаубата
Еластична манжетна за сигурно вклопување што може да ги заштити корисниците’облеката се мокри
Плочата печатена ткаенина го прави мантил посебно од другите
Приказната јака работи не само водоотпорна и ветроупорна, но и да го задржи корисникот топло и суво.
Лесна тежина, но сепак издржлива ткаенина создава удобно искуство за носење за корисниците.
Рефлексивната лента на грб ја зголемува видливоста на корисниците во услови на недоволна осветленост
Тартански стил деколте докажува мантил’со вкус во модата и го прави мантил жив.

【Количина на пакетот】
Еден дел
24pcs/ctn

【ОЕМ】
Минимален редослед:1000 ЕЕЗ
со разновидна боја за избор и прилагодено печатење е можно

Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C веднаш штом Б./L е понудено од страна на операторот.<бр/
Mie Kou Trading Co., Ltd
1-8,B24N
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Капут со качулка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-1,B1-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Капут со качулка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-2,B7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Капут со качулка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-3,B10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Капут со качулка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-4,B21
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Капут со качулка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-5,B22
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Капут со качулка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-6,B23
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Капут со качулка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-7,B24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Капут со качулка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-9,COB1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Капут со качулка, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-10,H2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings