Маска со качулка

Mie Kou Trading Co., Ltd е призната како светска класа производителот, набавувачот и давателот на Маска со качулка. Како еден од најискусните производители во бизнисот. Ние секогаш снабдуваме нашите клиенти со најниска-неуспех стапка, брзо доведе време, цена-ефективност, и најдобрите по продажбата на услугата. Ние сме биле основани трговски однос со многу земји низ целиот свет, нашата компанија има вработено професионална и расте тим за истражување и развој. на нашата способност на логиката дизајн, OEM / ODM најчесто се добредојдени. Ние сме признати од страна на најдобра услуга за своите клиенти, со добар квалитет, прифатлива цена и брза испорака.
Нашите

Маска со качулка

производи се комплексно дизајнирани и везени со врвен квалитет на теми. Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите производи и најдобра услуга.
  • Маска со качулка - 6-5,F800
Маска со качулка
модел - 6-5,F800
【Материјал на производот】
Шел:ПВЦ
Назад:ПВЦ
Дебелина:0.11 милиметри
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Проѕирна со сино печатење
Проѕирна со црно печатење
Проѕирна со розева печат
Проѕирна со жолто печатење
SIZE:
2XL:156~180 см за возрасни
XS:100~110 см
S:111~125 см
М.:126~140 см
Л:141~155 см
Бренд:
SNOOPY(или корисничко лого)

【Спецификации на производот】
Изработени во Тајван материјал,100%нетоксична и висока еластичност ПВЦ,гарантиран квалитет
Строго отпорна конструкција
Ниско–температура боење технологија
Отстранлив хауба
Отстранлив пик на капа,погоден за носење на шлемот
Прилагодлив капа со јаже
Двоен–слој ракавите манжетни блок вода надвор
Копчиња плус патент,нашиот двоен–водоотпорен функционален дизајн
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm
Погоден за мажи и жени,достапни исто така и во големини на деца
Целосна мувла печатење на SNOOPY(Забележете дека странските клиенти ќе треба да изберат друг печатење поради правото на копирање од Snoopy)

【Информации за пакување】
Еден мантил во една ПВЦ торба
24 мантили во еден картон
Солиден пакет
(за нарачки од ОЕМ,ние нудиме пакување според потребите на нашите клиенти. )

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
1000 комплети/Само 1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Печатењето Snoopy не е достапно во други земји.
Mie Kou Trading Co., Ltd
6-5,F800
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
Маска со качулка производителот и Маска со качулка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-1,F3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Маска со качулка производителот и Маска со качулка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-2,F3F1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Маска со качулка производителот и Маска со качулка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-3,F5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Маска со качулка производителот и Маска со качулка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-4,F6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Маска со качулка производителот и Маска со качулка снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-6,KSF1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings