Маскиран капут

Ние сме Taiwan производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката на богати квалитет Маскиран капут производи. Овие високо кралски изглед на производот ние производство доаѓаат со комплексно направено изработка. Ние сопствената група на искусни и талентирани дизајнери кои направиле производи кои се добро прифатени од страна на нашите клиенти. Посветени за да се постигне 100% задоволството на клиентите, ние одвојте екстремни грижа за да се обезбеди доследна пред и по продажбата на услуги на повеќето разумна цена.
Клиенти и дистрибутери од целиот свет се добредојдени да преговара со нас за

Маскиран капут

. Ајде да се приклучат на рацете и се стремиме кон просперитет.
  • Маскиран капут - 1-5,B22
Маскиран капут - 1-5,B22 Маскиран капут - 1-5,B22 Маскиран капут - 1-5,B22 Маскиран капут - 1-5,B22
Маскиран капут
модел - 1-5,B22
【Материјал на производот】
Полиестер/ПВЦ
Дебелина:190T

【Детали за производот】
Боја:Океан сина,Зелена,Виолетова,Мека црвена,Праска цвет
Големина:
2XL:156-165CM
3XL:165-174CM
4XL:Над 175CM

【Спецификација на производот】
Рефлексивната лента на грб ја зголемува видливоста на корисникот во услови на недоволна осветленост
Дизајнот на сокриениот капак нуди погодност и флексибилност, без грижа за губење на хаубата.
Предни патент со размавта двојно ја зголемуваат способноста за спречување на вода
Прилагодливата манжетна му овозможува на овој мантил да го одржи корисникот удобно и сигурно
Дополнителен јака за дополнителна топлина и го прави мантил и ветер отпорен и отпорен на вода
Трајната, но мека висококвалитетна ткаенина создава удобно искуство за носење за корисниците
Опуштен состав го прави мантил погоден за различни видови на активности на отворено и патување.
Долга должина за целосна заштита

【Количина на пакетот】
Еден дел
24pcs/ctn

【ОЕМ】
Минимален редослед:1000 ЕЕЗ/со различни бои за избор и индивидуално печатење е можно
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C кога B/L е понудено од страна на операторот.
Mie Kou Trading Co., Ltd
1-5,B22
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Маскиран капут, треба да знаете за највисок квалитет на Маскиран капут производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-1,B1-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Маскиран капут, треба да знаете за највисок квалитет на Маскиран капут производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-2,B7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Маскиран капут, треба да знаете за највисок квалитет на Маскиран капут производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-3,B10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Маскиран капут, треба да знаете за највисок квалитет на Маскиран капут производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-4,B21
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Маскиран капут, треба да знаете за највисок квалитет на Маскиран капут производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-6,B23
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Маскиран капут, треба да знаете за највисок квалитет на Маскиран капут производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-7,B24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Маскиран капут, треба да знаете за највисок квалитет на Маскиран капут производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-8,B24N
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Маскиран капут, треба да знаете за највисок квалитет на Маскиран капут производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-9,COB1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Маскиран капут, треба да знаете за највисок квалитет на Маскиран капут производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-10,H2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings