Светло мантил

Mie Kou Trading Co., Ltd е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Светло мантил in Taiwan кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Овие производи се особено познати по повеќе функционална живот, издржливост и безбедно користење. Покрај тоа, ние исто така нудиме овие производи во различни форми, дезени и големини. Нашите клиенти може да се искористат од нас овие производи со висок квалитет по пристапни цени.
Ние сме искусни компанија специјализирана за извоз

Светло мантил

. Секогаш ги одржуваме строга контрола на квалитетот кој заработил ни висок углед меѓу странските пазари. Нашата цена е поконкурентни како ние го имаме нашиот сопствен база.
  • Светло мантил - 1-10,H2
Светло мантил - 1-10,H2 Светло мантил - 1-10,H2
Светло мантил
модел - 1-10,H2
【Материјал на производот】
Најлон/ПВЦ
Дебелина:180T
Тајван направил мала тежина најлон ткаенина

【Детали за производот】
Боја:Sapphire,Праска цвет,Зелена,Виолетова
Големина:
XL:156-160 CM
2XL:161-170 цм
3XL:171-180 цм
4XL:Над 180 CM

【Спецификација на производот】
Рефлексија лента напред и назад за да се зголеми безбедноста на корисниците
Овој мантил е лесен материјал,со ветроупорна и водоотпорна функција,давајќи им на корисниците разновидност во секојдневниот живот
Рефлексивно лого на страна,безбедна во која било земја
Застаклен приклучок за екстра топлина и предни патент со размавта за да се задебели мантил’способност во водоотпорен и ветроупорен.
Прилагодливата манжетна ефикасно ја блокира водата
Дисплејната хауба обезбедува вербалност во секојдневната употреба и практичноста во складирањето

【Количина на пакетот】
Еден дел
24pcs/ctn

【ОЕМ на барање】
Минимален редослед:1000 ЕЕЗ(со разновидна боја за избор и прилагодено печатење е можно)
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C веднаш штом Б./L е понудено од производителот.
Mie Kou Trading Co., Ltd
1-10,H2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Светло мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-1,B1-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Светло мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-2,B7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Светло мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-3,B10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Светло мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-4,B21
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Светло мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-5,B22
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Светло мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-6,B23
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Светло мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-7,B24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Светло мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-8,B24N
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Светло мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Светло мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-9,COB1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings