Лесен покрив за дожд

Mie Kou Trading Co., Ltd се наоѓа во Taiwan и е специјализирана во производство, suppling и извоз на Лесен покрив за дожд. Со искусен и професионален тим, имаме извезуваат нашите производи на многу земји и региони низ целиот свет, особено Taiwan. Нашите производи уживаат во добра репутација кај нашите клиенти. Го поздравуваме клиенти, деловни асоцијации и пријатели од сите делови на светот да контактирате со нас и да побараат соработка за взаемна корист.
Смирувачки во дизајни, имаме за нашите клиенти висок степен на

Лесен покрив за дожд

производи. Тие доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи.
  • Лесен покрив за дожд - 2-6,C2
Лесен покрив за дожд - 2-6,C2 Лесен покрив за дожд - 2-6,C2 Лесен покрив за дожд - 2-6,C2
Лесен покрив за дожд
модел - 2-6,C2
【Материјал на производот】
Шел:ПОЛИЕСТЕР
Назад:ПВЦ
Дебелина:190 Т
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Корнслово сино、темно сино、роза цут、средно виолетово црвено、флуоресцентна жолта боја
SIZE
XXL:156~170 см
3XL:171~180 см
4XL:Над 80 см

【Спецификации на производот】
Високо видливата рефлектирачка лента на грбот и нанапред го задржува нашиот клиент побезбеден
Ветер–доказ копчиња、вода–доказ бариера на предниот дел на вратот и зголемена јака,тројно го задржуваме–сува способност
Приложена хауба и велкро приврзаност,никогаш нема да го изгубите и ќе можете да ја преклопите!
Строго отпорна конструкција
Ветроупорен и водоотпорен ракав ракави,без ветер и вода не може да помине
Слично на дизајнот на пончо,го стави и го зема во една секунда!
Материјал за отпорност на вода
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm
Погоден за мажи и жени

【Информации за пакување】
Еден мантил во една ПВЦ торба
24 мантили во еден картон
Моно-пакување во боја

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
1000 комплети/Само 1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Mie Kou Trading Co., Ltd
2-6,C2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен покрив за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен покрив за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен покрив за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен покрив за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен покрив за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен покрив за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен покрив за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен покрив за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен покрив за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен покрив за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-5,C1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен покрив за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен покрив за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-7,E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен покрив за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен покрив за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-8,EVA6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен покрив за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен покрив за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-9,F3E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен покрив за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен покрив за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-10,F3F1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings