Лесен дожд

Искористат од нас прекрасна и корисни колекција на висок квалитет Лесен дожд кои се фабрикувани од светска класа основниот материјал. Асистентката со тим од квалификувани професионалци, Mie Kou Trading Co., Ltd нуди овие во различни форми и големини. Дел форма ова, ние ги презентираме овие во двете стандардни и кориснички избори. Овие се фабрикувани од страна на нашите високо квалификувани професионалци користење врховен одделение материјална и најнова технологија, како на меѓународните стандарди за квалитет.
За да стигнат до меѓународно водечки стандард за квалитет со конкурентна цена е нашата постојана потрага. Наша цел е снабдување со висок квалитет

Лесен дожд

да ги задоволи клиентите задоволство.
  • Лесен дожд - 6-3,F5
Лесен дожд
модел - 6-3,F5
【Материјал на производот】
Шел:ПВЦ
Назад:ПВЦ
Дебелина:0.1 мм~0.11 милиметри
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Пинк,аква сино,виолетова,зелена
SIZE:
2XL:156~180 см

Бренд:
Крокодил(или корисничко лого)

【Спецификации на производот】
Изработени во Тајван материјал,100%нетоксична и висока еластичност ПВЦ,гарантиран квалитет
Строго отпорна конструкција
Ниско–температура боење технологија
Отстранната хауба ви дава повеќе опции да го носите овој мантил поинаку
Отстранлив пик на капа,погоден за носење на шлемот
Еластични и водоотпорни манжетни за ракави
И двете копчиња и патент,имаме двојно–водоотпорен дизајн
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm
Погоден за мажи и жени

【Информации за пакување】
Еден мантил во една ПВЦ торба
24 мантили во еден картон
Солиден пакет
(за нарачки од ОЕМ,ние нудиме пакување според потребите на нашите клиенти. )

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
1000 комплети/Само 1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л<бр/
Mie Kou Trading Co., Ltd
6-3,F5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
Лесен дожд производителот и Лесен дожд снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-1,F3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Лесен дожд производителот и Лесен дожд снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-2,F3F1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Лесен дожд производителот и Лесен дожд снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-4,F6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Лесен дожд производителот и Лесен дожд снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-5,F800
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Лесен дожд производителот и Лесен дожд снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-6,KSF1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings