Лесен дожд одговараат

Ние нудиме редовната Лесен дожд одговараат кои се достапни во различни големини и може да се перат со леснотија. Ние производство на овие производи, со користење врховен и најдобрите квалитетни материјали врз основа на најнова технологија во согласност со стандардите и нормите на квалитет. Овие производи клиенти може да се искористат од нас по пристапни цени.
Ние сами многу надарен занаетчија таленти кои се гарантира навремена испорака со врвен квалитет

Лесен дожд одговараат

. Ние, исто така, се грижиме за нашата широка база на клиенти нудиме нашата палета во прилагодено форма, придржувајќи се на барања и спецификации на нашите клиенти.
  • Лесен дожд одговараат - 7-6,A20
Лесен дожд одговараат
модел - 7-6,A20
【Материјал на производот】
Шел:ПОЛИЕСТЕР
Назад:ПВЦ
Дебелина:180T
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Сина/светло сива、розова/светло сива、црна/светло сива

SIZE
М.:156~160 см
Л:161~169 см
XL:170~176 см
2XL:177~180 см
3XL:Над 180 см

【Спецификации на производот】
Високо видливата рефлектирачка лента на грб го задржува нашиот клиент побезбеден
Вентилираната задна врата помага да се отстрани топлината внатре
Супер светлина-пондериран материјал,можете да го однесете насекаде без да го почувствувате товарот
Дијаметарската обвивка на целата јакна го спречува материјалот да се држи на кожата
Зголемена јака,прилагодлива еластична манжетна со манжетна и прилагодлив полив ја подобруваат водоотпорната функција
Скриена хауба,никогаш не го изгуби и вашиот мантил може да се претвори во нормална јакна само за една секунда
Џебови на предната страна на јакна со уникатен дизајн за пренасочување на вода
Прилагодливата ширина на манжетата за пантата помага да се избегне вода во чевлите
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm

【Информации за пакување】
Еден комплет од костим во една кеса
20 кеси во едно картон

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
3000 комплети/2 појавување на бои
1000 комплети/Само 1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Mie Kou Trading Co., Ltd
7-6,A20
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
Лесен дожд одговараат производителот и Лесен дожд одговараат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-1,A1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Лесен дожд одговараат производителот и Лесен дожд одговараат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-2,A7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Лесен дожд одговараат производителот и Лесен дожд одговараат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-3,A8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Лесен дожд одговараат производителот и Лесен дожд одговараат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-4,A10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Лесен дожд одговараат производителот и Лесен дожд одговараат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-5,A19
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings