Лесен мантил

Ние сме биле водечки производство на Лесен мантил, Фабрика се наоѓа во Taiwan, Како професионален производител? Извозник со одлична репутација, како и сигурноста на снабдувачот. Нашите производи содржат разни димензии и др ... Ако сте биле заинтересирани во нашите производи, Ве молиме слободно да контактирајте не. Ние ги доставуваме до вас во најдобра цена, квалитет.
За да стигнат до меѓународно водечки стандард за квалитет со конкурентна цена е нашата постојана потрага. Наша цел е снабдување со висок квалитет

Лесен мантил

да ги задоволи клиентите задоволство.
  • Лесен мантил - 1-4,B21
Лесен мантил - 1-4,B21 Лесен мантил - 1-4,B21 Лесен мантил - 1-4,B21 Лесен мантил - 1-4,B21
Лесен мантил
модел - 1-4,B21
【Материјал на производот】
Најлон/ПВЦ
Дебелина:190T
Тајван-произведена ткаенина

【Детали за производот】
Боја:Црно,Зелена,Портокал,Црвено,Сина
Големина:
2XL:156-170CM
3XL:170-180CM
4XL:Над 180CM

【Спецификација на производот】
Внатрешниот додаток за маица го прави мантил за дишење и создава подобро искуство за носење, со тоа што корисникот ќе биде сува и удобна.
Рефлексивната лента на грбот и рефлектирачкото лого на предната паметно ја зголемуваат видливоста на корисникот во облачни или дождливи денови
Скриена хауба која лесно може да се складира без грижа за губење на хаубата и го прави удобен за носење.
Прилагодливи ракави и предни патент со размавта се удвојуваат до мантил’ефикасноста на спречување на водата.
Светлина-тежина и издржлив Тајван-произведена ткаенина,гарантиран квалитет!
Стенд-up јака за екстра топлина и го прави мантил како ветар, како и водоотпорен

【Количина на пакетот】
Еден дел
24pcs/ctn

【ОЕМ】
Минимален редослед:1000 ЕЕЗ/со разновидна боја за избор и прилагодено печатење е можно
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C кога B/L е понудено од страна на операторот.
Mie Kou Trading Co., Ltd
1-4,B21
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-1,B1-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-2,B7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-3,B10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-5,B22
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-6,B23
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-7,B24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-8,B24N
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-9,COB1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Лесен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Лесен мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-10,H2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings