Долга дождница

Mie Kou Trading Co., Ltd in Taiwan, Е сеопфатна надворешна трговија компанија производство Долга дождница. Со одличен квалитет и целосно конкурентна цена, нашите производи уживаат висок углед меѓу нашите деловни партнери и клиенти. Со години, добивме и продажба на пазарите.
Ние продолжуваме да иновираат, да се подобри, како и подобрување, како и интегрирање на ресурси внатрешно и надворешно да се зајакне флексибилноста на нашата компанија и на конкурентноста на нашите производи, и да се обезбеди и стари и нови клиенти со најдобрите

Долга дождница

и најдобра услуга.
  • Долга дождница - 3-1,A596
Долга дождница - 3-1,A596 Долга дождница - 3-1,A596 Долга дождница - 3-1,A596
Долга дождница
модел - 3-1,A596
【Материјал на производот】
Шел:ПОЛИЕСТЕР+DuPont Teflon
Назад:ПВЦ
Дебелина:190T
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Темно сива、роза роза

SIZE
Редовно:156~170 см
Висока:171~185 см

【Спецификации на производот】
Изработени во Тајван материјал плус DuPont тефлон(водоотпорен)
3M рефлективна етикета
Рефлексивната лента на задната страна го задржува нашиот клиент да патува побезбедно
Вентилираната задна врата помага да се отстрани топлината внатре
Дименерот на решетката на целиот ровот овозможува поудобно искуство со носење
Зголемената јака зајакнува водоотпорна функција
Скриена хауба,никогаш не го изгуби и вашиот мантил може да се претвори во нормален ровот во само една секунда
Џебови на предната страна на јакна со уникатен дизајн за пренасочување на вода
Пак-n-оди дизајн,само преклопете го и спакувајте го во нашата оригинална боја, водоотпорна-торба
Дизајн на ремен,покаже крива на телото во врнежливи денови!
Зголеменото дно отворање ви овозможува слободно движење и на мотоцикл
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm

【Информации за пакување】
Еден комплет од костим во една кутија
12 кутии во еден картон

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:1000 комплети/1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Mie Kou Trading Co., Ltd
3-1,A596
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Долга дождница, треба да знаете за највисок квалитет на Долга дождница производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-2,A848
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Долга дождница, треба да знаете за највисок квалитет на Долга дождница производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-3,H4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings