Долга дождница

Mie Kou Trading Co., Ltd е прва класа технички компанија, специјализирана во обезбедување на Долга дождница, База на Taiwan. Ние се фокусира на истражување и развој на оптички компоненти, како и производство и продажба на нив со ниска цена. На производи кои се користат во индустриски, медицински, научни и други области.
Нашата компанија може да го понуди

Долга дождница

со различни капацитет за производство. Во зависност од вашите барања, прилагодено производ ќе бидат обезбедени за да се исполнат за вашето задоволство. Само да ни кажете вашата потреба, ние ќе ви даде најдобар совет.
  • Долга дождница - 6-2,F3F1
Долга дождница - 6-2,F3F1 Долга дождница - 6-2,F3F1
Долга дождница
модел - 6-2,F3F1
【Материјал на производот】
Шел:ПВЦ
Назад:ПВЦ
Дебелина:0.09 милиметри
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Светло сино、роза цут、жолта крема、јоргован、аква зелена
SIZE
2XL:156~180 см

【Спецификации на производот】
Изработени во Тајван материјал,100%нетоксична и висока еластичност ПВЦ,гарантиран квалитет
Строго отпорна конструкција,нашата професионална процедура за производство
Ниско–температура боење технологија
Скриена хауба,никогаш не го изгубите и можете лесно да го спакувате како што ви треба
Ветроупорен и водоотпорен ракав манжетни со еластичен круг
Копчиња плус патент,двојно–водоотпорен дизајн на овој мантил
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm
Погоден за мажи и жени
Меки бои,како сладок како макарон

【Информации за пакување】
Еден мантил во една ПВЦ торба
36 мантили во еден картон
Мешано пакување во боја

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
1000 комплети/Само 1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Mie Kou Trading Co., Ltd
6-2,F3F1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
Долга дождница производителот и Долга дождница снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-1,F3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Долга дождница производителот и Долга дождница снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-3,F5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Долга дождница производителот и Долга дождница снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-4,F6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Долга дождница производителот и Долга дождница снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-5,F800
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Долга дождница производителот и Долга дождница снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-6,KSF1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings