Облека со моторни дождови

Mie Kou Trading Co., Ltd специјализира во производство, снабдување и извозник Облека со моторни дождови, Со една фабрика во Taiwan. Таа ги зема науката и технологијата innovates како моќта на развој на претпријатието. Тоа се наведнуваат на истражување, експлоатација и производство на нови производи постојано. и нашето претпријатие е долгорочна производство снабдувач за многу меѓународни познати компании.
Лепење на нашиот бизнис принцип на "искреност, квалитет, иновација и клиент приоритет, и почитување нашата развојна стратегија - извршуваат совршеност во корпоративниот развој, производство, услуги и бренд единица", ние обезбеди клиенти најдобри

Облека со моторни дождови

од сите делови на светот.
  • Облека со моторни дождови - 7-2,A7
Облека со моторни дождови - 7-2,A7 Облека со моторни дождови - 7-2,A7
Облека со моторни дождови
модел - 7-2,A7
【Материјал на производот】
Шел:NYLON
Назад:ПВЦ
Дебелина:190T
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Црно/Црвено/Сребрена појавување боја

SIZE
Л:156~165 см
XL:165~175 см
2XL:176~180 см
3XL:Над 180 см

【Спецификации на производот】
Дишењето на мрежната мрежа во целата јакна,материјалот повеќе нема да се држи на вашата кожа
Високо видливата рефлектирачка лента еден грб и 3M рефлектирачка етикета на градите го одржуваат нашиот клиент побезбеден
Зголемена јака,прилагодлива еластична манжетна со манжетна и прилагодлива водонепропустлива функција на јакна
Отстранлив дизајн на хаубата,однесете го и вашиот мантил веднаш станува нормална јакна
Отстранлив шалтер овозможува на нашите клиенти да го носат шлемот,непречено оформена
Нашиот материјал е направен во Тајван,гарантиран квалитет
Оригинална боја торба за лесно складирање
Џебови на предната страна на јакна
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm

【Информации за пакување】
Еден комплет од костим во една кутија
12 кутии во еден картон

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
3000 комплети/3 појавување на бои
2000 комплети/2 појавување на бои
1000 комплети/Само 1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Mie Kou Trading Co., Ltd
7-2,A7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
Облека со моторни дождови производителот и Облека со моторни дождови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-1,A1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Облека со моторни дождови производителот и Облека со моторни дождови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-3,A8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Облека со моторни дождови производителот и Облека со моторни дождови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-4,A10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Облека со моторни дождови производителот и Облека со моторни дождови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-5,A19
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Облека со моторни дождови производителот и Облека со моторни дождови снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-6,A20
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings