Розова дожд чизми

Mie Kou Trading Co., Ltd е производителот, снабдувачот и извозник на Розова дожд чизми. Имаме напредна центар за управување и културната теорија Групи и технологија 'рбетот. Со години на искуство во производство и техники на истражување во оваа област, ние сме квалификувани трговски & Контрола на квалитетот поделба од кого ние го контролираме квалитетот на производството, како на стандардна клиентот. ние може да стане многу доверлив извозници, производители и добавувачи.
Сите вработени ќе им служи на стари и нови клиенти со најдобрите

Розова дожд чизми

и најдобра услуга. Двете нови и стари клиенти дома и во странство се добредојдени да ја посетите нашата компанија!
  • Розова дожд чизми - 5-5
Розова дожд чизми - 5-5 Розова дожд чизми - 5-5
Розова дожд чизми
модел - 5-5
【Материјал на производот】
Полиестер

【Детали за производот】
Боја:Вода сина,Пинк,Виолетова,Црно,Темно сива
Големина:
Една големина

【Спецификација на производот】
Квалитетен полиестерски материјал кој ги прави чевлите покриени со меки, но сепак издржливи
Обуките за чевли се преносливи и еднократно.Секој пар на чевли покрива доаѓаат поединечно спакувани во сопствената торба,корисниците можат лесно да ги стават во торбата по употреба и да ги носат насекаде.
Корисниците лесно можат да ги стават и да ги извадат овие чевли покрива со еластична отворање и велкро дизајн.
Заштита на чевли од кал полни и дожд.Совршено погоден за дождливи денови и секојдневна употреба, како што е домаќинството,канцеларија,хотел,итн.Овие чевли покрива се во состојба да ги задржи вашите чевли сува и топла цел ден.
Овие дождовни чевли покриваат функција при брзо сушење и лесно чистење по носењето.

【Количина на пакетот】
Еден пар/торба
60 пара/ctn

【ОЕМ на барање】
Минимален редослед:5000 ЕЕЗ
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C веднаш штом Б./L е понудено од производителот.
Mie Kou Trading Co., Ltd
5-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Розова дожд чизми, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Розова дожд чизми, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Розова дожд чизми, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Розова дожд чизми, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings