Пластична покривка за дожд

Ние сме одличен снабдувач, производител и извозник дека специјализирана на Пластична покривка за дожд. Поголемиот дел од нашите производи се извезуваат во странство, имаме направено тоа можно да се произведуваат производи со многу повеќе на квалитетот, поддршка и достапност за нашите customers.Moreover, вашиот сопствен дизајн се предвидени се добредојдени и ние веруваме дека судењето цел ќе ве убеди дека производите ние се нудат се одлична вредност за пазарот.Ние добредојдени нарачки за нашата сопствена линија, како и ODM / OEM наредби од мали и големи клиенти.
Нашите главни производи се

Пластична покривка за дожд

. Да се ​​почитуваат "добра волја" принципот на услугата, "заедничка корист" принципот на соработка, строго се провери квалитетот, се придржуваат до "норми" на корпоративно размислување, ние се надеваме да имаат искрена соработка со пријатели од сите сфери на животот и да си одат рака под рака .
  • Пластична покривка за дожд - 2-5,C1
Пластична покривка за дожд - 2-5,C1 Пластична покривка за дожд - 2-5,C1
Пластична покривка за дожд
модел - 2-5,C1
【Материјал на производот】
Шел:ПОЛИЕСТЕР
Назад:ПВЦ
Дебелина:190 Т
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Сина、роза цут、жолта、виолетова
SIZE
XL:156~165 см
XXL:165~175 см
3XL:Над 175 см

【Спецификации на производот】
Прикачен качулка,никогаш нема да го изгубите!
Отстранлив пик на капа,погоден за носење на шлемот
Строго отпорна конструкција
Ветер–доказ копчиња и вода–доказ бариера на предниот дел на вратот,двојно се задржи–сува способност
Ветроупорен и водоотпорен ракав ракави,ги блокира ветрот и водата
Слично на дизајнот на пончо,лесно да се стави и полетување
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm
Погоден за мажи и жени

【Информации за пакување】
Еден мантил во една ПВЦ торба
24 мантили во еден картон
Моно-пакување во боја

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
1000 комплети/Само 1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Mie Kou Trading Co., Ltd
2-5,C1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пластична покривка за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Пластична покривка за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пластична покривка за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Пластична покривка за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пластична покривка за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Пластична покривка за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пластична покривка за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Пластична покривка за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пластична покривка за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Пластична покривка за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-6,C2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пластична покривка за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Пластична покривка за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-7,E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пластична покривка за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Пластична покривка за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-8,EVA6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пластична покривка за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Пластична покривка за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-9,F3E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Пластична покривка за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Пластична покривка за дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-10,F3F1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings