Пончо мантил

Mie Kou Trading Co., Ltd е снабдувач, кој го направи ексклузивна Пончо мантил и е погодна за средината и high-end пазарот. Знаеме многу добро дека на висок квалитет, reasionable цена и добри по продажбата на услугата се клучевите на бизнис трансакција, оние што го нудиме за вас.
Нашите

Пончо мантил

имаат висок квалитет и конкурентна цена, нашата компанија има брза испорака и ефикасна услуга. Откако ќе започнете бизнис со нас, вие никогаш не ќе бидат разочарани со нашата голема услуга и поддршка.
  • Пончо мантил - 4-1,B817
Пончо мантил - 4-1,B817 Пончо мантил - 4-1,B817 Пончо мантил - 4-1,B817
Пончо мантил
модел - 4-1,B817
【Материјал на производот】
Понди/ПВЦ
Дебелина:190T

【Детали за производот】
Боја:Sapphire,Праска цвет
Големина:
XS:100-110 CM
S:111-125 CM
М.:126-140 CM
Л:141-155 CM
2XL:160-180 цм
【Спецификација на производот】
Пончо мантил,лесно да се стави и да се земе
SGS тестирани,нема откриени осум тешки материјали
Додадена е рефлективна лента за покривање на полите на мантил за зголемување на видливоста на корисникот
Торба за складирање вклучена за корисници’погодност носење мантил било каде
Дисплејната хауба обезбедува вербалност во секојдневна употреба
Stand ovratnik нуди екстра топлина и вода
Мека,светлина-тежината, но сепак трајната ткаенина создава одлично искуство за носење
Симпатична шема на цртани снимки од СНОПИ е популарна кај возрасните и децата ширум светот
Пончо дизајнираниот стил им дава на корисниците доволно простор за спроведување на различни активности на отворено

【Количина на пакетот】
Еден дел
24pcs/ctn

【ОЕМ на барање】
Минимален редослед:1000 ЕЕЗ/со разновидна боја да се избере
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на доброто.
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C веднаш штом Б./L е понудено од производителот.
Mie Kou Trading Co., Ltd
4-1,B817
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа