Популарни мантили

Mie Kou Trading Co., Ltd е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Популарни мантили, Кои се направени од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Во текот на процесот на производство, нашите стручни тимови проверува квалитетот на производите на тој начин ние обезбеди супериорни производи на нашите клиенти. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Имаме акумулирано богато искуство и вредни техничка поддршка во производство

Популарни мантили

. Кога и каде, ние никогаш не се откажуваме од нашата цел која е да обезбеди висок квалитет, конкурентна цена и најдобра услуга за нашите клиенти.
  • Популарни мантили - 1-9,COB1
Популарни мантили - 1-9,COB1 Популарни мантили - 1-9,COB1 Популарни мантили - 1-9,COB1 Популарни мантили - 1-9,COB1
Популарни мантили
модел - 1-9,COB1
【Материјал на производот】
Полиестер/ПВЦ
Дебелина:180T

【Детали за производот】
Боја:Жолта,Праска цвет,Sapphire,Виолетова
Големина:
XL:156-165 CM
2XL:165-175CM
3XL:175-180CM
4XL:Над 180CM

【Спецификација на производот】
Предни патент со размавта и застанена деколте ја задеваат мантил’ветроупорна и водоотпорна способност.
Транспарентна рамка околу рачниот зглоб ги прави корисниците видливи,лесно да се провери времето дури и во врнежливи денови
Светлина-тежок но сепак издржлив материјал кој обезбедува прекрасно искуство за носење за корисниците
Дисплејната хауба овозможува флексибилност во секојдневниот живот,и тоа треба да се чува.
Аспираторот овозможува на корисниците да се прилагодат на различна големина за ефикасно да ја блокираат водата
Мантисот обезбедува доволно простор за корисниците да спроведат различни активности на отворено, како што е возење велосипед,пешачење или кампување.


【Количина на пакетот】
Еден дел
24pieces/ctn

【ОЕМ на барање】
Минимален редослед:10000 ЕЕЗ/со разновидна боја за избор и прилагодено печатење е можно
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C веднаш штом Б./L е понудено од производителот.
Mie Kou Trading Co., Ltd
1-9,COB1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Популарни мантили, треба да знаете за највисок квалитет на Популарни мантили производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-1,B1-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Популарни мантили, треба да знаете за највисок квалитет на Популарни мантили производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-2,B7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Популарни мантили, треба да знаете за највисок квалитет на Популарни мантили производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-3,B10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Популарни мантили, треба да знаете за највисок квалитет на Популарни мантили производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-4,B21
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Популарни мантили, треба да знаете за највисок квалитет на Популарни мантили производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-5,B22
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Популарни мантили, треба да знаете за највисок квалитет на Популарни мантили производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-6,B23
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Популарни мантили, треба да знаете за највисок квалитет на Популарни мантили производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-7,B24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Популарни мантили, треба да знаете за највисок квалитет на Популарни мантили производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-8,B24N
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Популарни мантили, треба да знаете за највисок квалитет на Популарни мантили производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-10,H2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings