ПВЦ мантил

Mie Kou Trading Co., Ltd е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на ПВЦ мантил кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Произведени користејќи високо квалитетни суровини нашите производи многу сигурен и издржлив и caters за широк спектар на барање различни купувачи. Нашите производи може да се користи за неколку видови на комерцијални и станбени апликации и се достапни во различни форми. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.
Добар квалитет, конкурентна цена

ПВЦ мантил

. Како што е совршен извозници и производители, ние секогаш се задржи нашата квалитет според светските потребниот стандард. брза испорака во рамките на утврдени време на испорака.
  • ПВЦ мантил - 2-10,F3F1
ПВЦ мантил
модел - 2-10,F3F1
【Материјал на производот】
Шел:ПВЦ
Назад:ПВЦ
Дебелина:0.09 милиметри
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Светло сино、роза цут、жолта крема、јоргован、аква зелена
SIZE
2XL:156~180 см

【Спецификации на производот】
Изработени во Тајван материјал,100%нетоксична и висока еластичност ПВЦ,гарантиран квалитет
Строго отпорна конструкција,нашата професионална процедура за производство
Ниско–температура боење технологија
Скриена хауба,никогаш не го изгубите и можете лесно да го спакувате како што ви треба
Ветроупорен и водоотпорен ракав манжетни со еластичен круг
Копчиња плус патент,двојно–водоотпорен дизајн на овој мантил
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm
Погоден за мажи и жени
Меки бои,како сладок како макарон

【Информации за пакување】
Еден мантил во една ПВЦ торба
36 мантили во еден картон
Мешано пакување во боја

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
1000 комплети/Само 1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Mie Kou Trading Co., Ltd
2-10,F3F1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ мантил, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ мантил, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ мантил, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ мантил, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ мантил, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-5,C1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ мантил, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-6,C2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ мантил, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-7,E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ мантил, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-8,EVA6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ мантил, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-9,F3E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings