ПВЦ Rainwear

Како професионален производителот, снабдувачот и извозник со една фабрика во Taiwan, Нашите главни производи вклучуваат сите видови на ПВЦ Rainwear производи. Нашите во-длабочината на знаење на производите и апликации, заедно со ефикасна и персонализирана услуга ни овозможи да се изгради некогаш трае производи со нашите клиенти и добавувачи. Нашиот асортиман на производи и беспрекорна служби го водеше нашиот бизнис до нови височини. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Совршен систем за обезбедување на квалитет и различни инспекциски опрема ни помогне да го следи целиот процес на производство, се уверам стабилноста на овој процес и високо

ПВЦ Rainwear

квалитет.
  • ПВЦ Rainwear - 2-9,F3E1
ПВЦ Rainwear
модел - 2-9,F3E1
【Материјал на производот】
Шел:ПВЦ
Назад:ПВЦ
Дебелина:0.09 милиметри
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Светло сино、роза цут、жолта крема、јоргован、аква зелена
SIZE
2XL:156~180 см

【Спецификации на производот】
Изработени во Тајван материјал,100%нетоксична и висока еластичност ПВЦ,гарантиран квалитет,ги исполнуваат инспекциските стандарди на Тајван за деца
Строго отпорна конструкција
Ниско–температура боење технологија
Скриена хауба,никогаш не се плашете да го изгубите и лесно можете да го спакувате онака како што ви треба
Еластични и водоотпорни манжетни за ракави
Ветер–доказ копчиња и вода–доказ бариера на предниот дел на вратот
Отстранлив пик на капа,погоден за носење на шлемот
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm
Погоден за мажи и жени
Меки бои,како сладок како макарон

【Информации за пакување】
Еден мантил во една ПВЦ торба
36 мантили во еден картон
Мешано пакување во боја

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
1000 комплети/Само 1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Mie Kou Trading Co., Ltd
2-9,F3E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ Rainwear, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ Rainwear производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ Rainwear, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ Rainwear производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ Rainwear, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ Rainwear производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ Rainwear, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ Rainwear производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ Rainwear, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ Rainwear производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-5,C1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ Rainwear, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ Rainwear производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-6,C2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ Rainwear, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ Rainwear производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-7,E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ Rainwear, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ Rainwear производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-8,EVA6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто ПВЦ Rainwear, треба да знаете за највисок квалитет на ПВЦ Rainwear производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-10,F3F1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings