Сјајна мантил

Mie Kou Trading Co., Ltd е познат производител, на снабдувачот и извозник на Сјајна мантил, Фабрика во Taiwan. Врз основа на воведување на сите видови на таленти, во духот на постојана иновација и подобрување на квалитетот, со искреност како наш штит за да се исполнат барањата на клиентите, нашата фабрика се контролира квалитетот во процесот на дизајн, производство и испорака, обезбедување добар квалитет на производите за секој клиент. Ние ќе го задржи одличен квалитет, добра репутација постојано. Надеваат дека ќе добијат скапоцени идеи и предлози од домашни и overseas'friends. Дозволете ни да се создаде добар достигнувања во оваа жешка точка и излегувам за убав утре заедно.
Ние нудиме

Сјајна мантил

во различни спецификации да се грижиме за различните потреби на клиентите. Ние сме свесни за важноста на работата и информации ние ги решаваме. Ние разбираме одговорноста што секој член на нашиот тим има до рамо и тоа го правиме со највисоко ниво на доверба, искреност и интегритет - на цел и акција.
  • Сјајна мантил - 1-2,B7
Сјајна мантил - 1-2,B7 Сјајна мантил - 1-2,B7 Сјајна мантил - 1-2,B7 Сјајна мантил - 1-2,B7 Сјајна мантил - 1-2,B7
Сјајна мантил
модел - 1-2,B7
【Материјал на производот】
Најлон/ПВЦ(направени во Тајван)
Дебелина:190T

【Детали за производот】
Боја:Сребрена сива,Пинк,Вода сина,Јаболко зелено,Морнарица сина,Виолетова
Големина:
2XL:156-170CM
3XL:170-180CM
4XL:Над 180CM

【Спецификација на производот】
Квалитет гарантиран од Тајван-произведена ткаенина
Посебен вид на ткаенина малку ја рефлектира светлината што го прави мантил од допир извонреден и сјаен.
Рефлексија лента на грб плус рефлектирачки логото во предниот дел за да се зголеми видливоста во облачни денови или врнежливи денови.
Прилагодливи ракави и предни патент со размавта двојно ја зголемуваат ефикасноста на блокирање на водата.
Скриената хауба е лесна за пакување без грижа за губење.
Зголемениот деколте ја подобрува способноста на ветроупорен и водоотпорен
Погоден за велосипедисти за време на патувањето, како и други проводници за активности на отворено.

【Количина на пакетот】
Еден дел
24pcs/ctn

【ОЕМ на барање】
Минимална количина за нарачка:1000 ЕЕЗ/различни бои за да изберете и прилагодено печатење е можно
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C кога B/L е понудено од производителот
Mie Kou Trading Co., Ltd
1-2,B7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сјајна мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Сјајна мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-1,B1-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сјајна мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Сјајна мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-3,B10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сјајна мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Сјајна мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-4,B21
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сјајна мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Сјајна мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-5,B22
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сјајна мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Сјајна мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-6,B23
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сјајна мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Сјајна мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-7,B24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сјајна мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Сјајна мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-8,B24N
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сјајна мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Сјајна мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-9,COB1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Сјајна мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Сјајна мантил производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-10,H2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings