Slicker Raincoat

Mie Kou Trading Co., Ltd е водечки производител, на снабдувачот и извозникот на најдобар Slicker Raincoat in Taiwan. Години на искуство во оваа област, ние продолжуваме да истражување и развој, со цел да ги направиме нашите производи конкурентни во однос на квалитет и перформанси. На највисок квалитет на производи на повеќето разумна цена е нашата крајна цел. Со цел да се постигне оваа цел, воведовме напредна опрема за обработка, производот има многу висока контрола точност. Затоа, ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, можете да ни каже. Ние ќе ви даде одговор што е можно поскоро. Добредојдовте да ја посетите нашата веб-страница за повеќе детали.
Со растот на продажбата во странство. Ние ќе се трудиме да се посвети на нашите

Slicker Raincoat

со одличен квалитет и конкурентна цена на повеќе корисници overseas.For дополнителни информации, слободно контактирајте со нас.
  • Slicker Raincoat - 6-6,KSF1
Slicker Raincoat - 6-6,KSF1 Slicker Raincoat - 6-6,KSF1 Slicker Raincoat - 6-6,KSF1
Slicker Raincoat
модел - 6-6,KSF1
【Материјал на производот】
Шел:ПВЦ
Назад:ПВЦ
Дебелина:0.09 милиметри
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Жолта/сина,сина/жолта,виолетова/зелена,розова/греб
SIZE:
2XL:156~180 см
Бренд:
Крокодил(или корисничко лого)

【Спецификации на производот】
Изработени во Тајван материјал,100%нетоксична и висока еластичност ПВЦ,гарантиран квалитет
Строго отпорна конструкција
Ниско–температура боење технологија
Отстранната хауба ви дава повеќе опции да го носите овој мантил поинаку
Отстранлив пик на капа,погоден и удобен за носење на шлемот
Ветроупорен и водоотпорен ракав ракави
Копчиња плус патент,нашиот двоен–водоотпорен дизајн
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm
Погоден за мажи и жени

【Информации за пакување】
Еден мантил во една ПВЦ торба
24 мантили во еден картон
Солиден пакет
(за нарачки од ОЕМ,ние нудиме пакување според потребите на нашите клиенти. )

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
2000 комплети/2 појавување на бои
1000 комплети/Само 1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Mie Kou Trading Co., Ltd
6-6,KSF1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
Slicker Raincoat производителот и Slicker Raincoat снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-1,F3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Slicker Raincoat производителот и Slicker Raincoat снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-2,F3F1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Slicker Raincoat производителот и Slicker Raincoat снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-3,F5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Slicker Raincoat производителот и Slicker Raincoat снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-4,F6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Slicker Raincoat производителот и Slicker Raincoat снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-5,F800
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings