Отпорни на дожд чизми

Основана во Taiwan, Mie Kou Trading Co., Ltd е еден од производителот, снабдувачот за да се обезбеди Отпорни на дожд чизми. Ние сме биле служат на клиентите со искреност, професионални и одговорност. Задоволство на клиентите е нашата крајна цел. За да се исполнат потребите на клиентите и на пазарот, ние постојано се подобри за да им служи на нашите клиенти. Ние секогаш може да се добие највисок задоволство од клиентите во однос на за време на испорака, квалитетот на производот, услуги. Така, ние никогаш нема да престанам подобрување. Ние сме убедени дека ние секогаш ќе обезбеди најдобар квалитет на производи и услуги за нашите клиенти. Добредојдовте да ја посетите на нашата веб страница!
Постигнување на висок задоволството на клиентите е секогаш наш врвен приоритет, Гордееме на одржување на ниска цена и правење добри можности за соработка на располагање за

Отпорни на дожд чизми

.
  • Отпорни на дожд чизми - 5-2
Отпорни на дожд чизми - 5-2 Отпорни на дожд чизми - 5-2
Отпорни на дожд чизми
модел - 5-2
【Спецификација на производот】
Со затворање на ципа и еластично отворање,не треба да се грижите дека дождот ќе ги навлажни вашите сакани чевли.
Направен со ПВЦ материјал,одличен водоотпорен и се лизга-отпорни перформанси,безбеден и издржлив.
Преклопен и повторлив-Можете лесно да го ставите во торбата и да ги носите насекаде
Широк Апликации-Заштитете ги чевлите од кал-попрскани,дожд.Совршено погодна за луѓето да излезат во дождливи денови и да вршат активности на отворено, како што се кампување,пешачење,риболов,градина,итн.Чувајте ги чевлите сув и чист цел ден и.

【Количина на пакетот】
Еден пар
72pairs/ctn

【ОЕМ на барање】
Минимален редослед:5000 ЕЕЗ
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C веднаш штом Б./L е понудено од производителот.
Mie Kou Trading Co., Ltd
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Отпорни на дожд чизми, треба да знаете за највисок квалитет на Отпорни на дожд чизми производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Отпорни на дожд чизми, треба да знаете за највисок квалитет на Отпорни на дожд чизми производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Отпорни на дожд чизми, треба да знаете за највисок квалитет на Отпорни на дожд чизми производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Отпорни на дожд чизми, треба да знаете за највисок квалитет на Отпорни на дожд чизми производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
5-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings