Стилски дожд јакна

Mie Kou Trading Co., Ltd е на високо-технолошкиот претпријатие професионално ангажирани во производство, снабдување и извозник Стилски дожд јакна производи и сродни професија услуги. Имаме години искуство за извоз па само бидете сигурни да прават бизнис со нас, ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Ајде да сакаат и да работат напорно за посветла иднина.
Фирмата специјализира во наведениот производ кој е многу достапни во најдобра вредност и цена. Ние може да обезбеди со најдобрите

Стилски дожд јакна

и внимателен по-служба.
  • Стилски дожд јакна - 3-3,H4
Стилски дожд јакна - 3-3,H4 Стилски дожд јакна - 3-3,H4 Стилски дожд јакна - 3-3,H4
Стилски дожд јакна
модел - 3-3,H4
【Материјал на производот】
Најлон/ПВЦ
Дебелина:180T

【Детали за производот】
Боја:Црвено,Портокал,Сина,Црно
Големина:
М.:156-160 CM
Л:161-165 CM
XL:166-170 цм
2XL:171-175 CM
3XL:176-180 цм
4XL:181-185 CM
5XL:Над 185 CM

【Спецификација на производот】
Рефлектирачкото лого во предната и силната рефлективна лента на грбот ја зголемуваат видливоста на корисникот
Рефлексија лента од сите страни,чувајте го корисникот во секое време、неподвижна хауба
Прилагодлив полив за да одговара на различна форма на телото
Прилагодлива манжетна и панталона за да се спречи водата
Нето поставата за подобра вентилација за да се задржи корисник сув и удобен
Страничен џеб за да ја исцеди водата
Застанете јака за дополнителна топлина и зајакнете го овој мантил’s способност во ветроупорен, како и водоотпорен
Дисплејната хауба нуди практичност во секојдневната употреба

【Количина на пакетот】
Еден сет/кутија
12 комплети/ctn

【ОЕМ на барање】
Минимален редослед:1000 ЕЕЗ/со разновидна боја за избор и прилагодено печатење е можно
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C веднаш штом Б./L е понудено од производителот.
Mie Kou Trading Co., Ltd
3-3,H4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стилски дожд јакна, треба да знаете за највисок квалитет на Стилски дожд јакна производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-1,A596
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стилски дожд јакна, треба да знаете за највисок квалитет на Стилски дожд јакна производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
3-2,A848
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings