Стилски мантил

Mie Kou Trading Co., Ltd специјализира во производство, снабдување и извозник Стилски мантил, Со една фабрика во Taiwan. Таа ги зема науката и технологијата innovates како моќта на развој на претпријатието. Тоа се наведнуваат на истражување, експлоатација и производство на нови производи постојано. и нашето претпријатие е долгорочна производство снабдувач за многу меѓународни познати компании.
нашите главни производи се сите видови на

Стилски мантил

, И тие се добро примен во Кина и меѓународниот пазар. Вие сте добредојдени да не контактирате за повеќе информации и со нетрпение очекуваме да работиме со вас!
  • Стилски мантил - 1-6,B23
Стилски мантил
модел - 1-6,B23
【Материјал на производот】
Полиестер/ПВЦ

【Детали за производот】
Боја:Греј камуфлажа,Зелена маскирна
Големина:
2XL:156-170CM
3XL:170-180CM
4XL:Над 180CM

【Спецификација на производот】
Неутрален и моќен мантил со дизајн на маскирна шема
Единствениот дизајн за задниот простор им овозможува на корисниците да носат ранци(Број на патент:M454099)
Силната и проширена рефлектирачка лента на грбот ја зголемува видливоста на корисникот во дождливи или облачни денови.
Еластична манжетна за сигурно сместување за да се спречи водата
Скриената хауба која може да се чува целосно нуди погодност и флексибилност во секојдневна употреба без грижа за губење на хаубата.
Водните шипки се прицврстени на рабовите на мантил за зајакнување на неговата способност за хидроизолација
Зголемена јака за дополнителна топлина, а исто така и за блокирање на ветер и вода надвор
Трајни, но мала тежина материјал

【Количина на пакетот】
Еден дел
24pcs/ctn

【ОЕМ】
Минимален редослед:1000 ЕЕЗ/со разновидна боја за избор и прилагодено печатење е можно
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C веднаш штом Б./L е понудено од страна на операторот.
Mie Kou Trading Co., Ltd
1-6,B23
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стилски мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Стилски мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-1,B1-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стилски мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Стилски мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-2,B7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стилски мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Стилски мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-3,B10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стилски мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Стилски мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-4,B21
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стилски мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Стилски мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-5,B22
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стилски мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Стилски мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-7,B24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стилски мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Стилски мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-8,B24N
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стилски мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Стилски мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-9,COB1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Стилски мантил, треба да знаете за највисок квалитет на Стилски мантил производител, снабдувач, трговија на големо и дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-10,H2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings