Транспарентен дожд

Mie Kou Trading Co., Ltd е водечки Taiwan производителот, набавувачот и извозник на Транспарентен дожд кој е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Исто така, ние сме вклучени во понудата на прилагодување во однос на големината, дизајнот, моделот и бојата, како на спецификациите на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени.
Ние продолжуваме да иновираат, да се подобри, како и подобрување, како и интегрирање на ресурси внатрешно и надворешно да се зајакне флексибилноста на нашата компанија и на конкурентноста на нашите производи, и да се обезбеди и стари и нови клиенти со најдобрите

Транспарентен дожд

и најдобра услуга.
  • Транспарентен дожд - 2-8,EVA6
Транспарентен дожд
модел - 2-8,EVA6
【Материјал на производот】
70%полиетилен+30%ЕВА
Еко-пријателски материјал

【Детали за производот】
Боја:Црвено,Сина,Виолетова
Големина:
Една големина(погоден за 156-180см)

【Спецификација на производот】
Изработен од ЕВА еколошки материјал,Пончо не е-токсични и безопасни без хемиски или пластични миризливи и безопасни.
Дизајнер со качулка со врвка за да понуди максимална заштита од дожд во влажни временски услови
Лесна тежина и мека:Лесен преносен допир за дожд е траен и еднократно што може да се спакува во торба за употреба во секое време.
Тој нуди доволно простор,погоден за возење велосипед,вода вози,кампување,пешачење итн.
Пончовите за дожд се екстремно водоотпорни и преносливи.
Една големина може да одговара на сите,применливи за жени мажи возрасни и тинејџери
Пончот за дожд може повторно да се користи и да се користи за брзо чистење и сушење.

【Количина на пакетот】
Еден дел
60 ЕЕЗ/ctn

【ОЕМ на барање】
Минимален редослед:10000 ЕЕЗ(со разновидна боја за избор и прилагодено печатење е можно)
Метод за плаќање:
национално:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C веднаш штом Б./L е понудено од производителот.
Mie Kou Trading Co., Ltd
2-8,EVA6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Транспарентен дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Транспарентен дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Транспарентен дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Транспарентен дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Транспарентен дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Транспарентен дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Транспарентен дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Транспарентен дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Транспарентен дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Транспарентен дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-5,C1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Транспарентен дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Транспарентен дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-6,C2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Транспарентен дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Транспарентен дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-7,E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Транспарентен дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Транспарентен дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-9,F3E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Купете го најдобриот водич на Транспарентен дожд ->, треба да знаете за највисок квалитет на Транспарентен дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од а фабрика во Taiwan
2-10,F3F1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings