Транспарентна rainwear

Mie Kou Trading Co., Ltd е една од професионални Транспарентна rainwear производител и снабдувач со над години искуство во Taiwan. Било која количина е добредојдена. Со агресивни внимание, секогаш можеме да ви понудиме најновите статии на пазарот со најдобра цена и услуга. Ние исто така, прифати OEM, ODM ред. Со силна позадина дизајнер и производство објект, ние произведуваме за различни брендирани клиенти. Откако ќе се обиде, вие дефинитивно ќе бидете задоволни со нашите производи и услуги.
Нашите

Транспарентна rainwear

производи се комплексно дизајнирани. Персоналот на компанијата ќе се обиде да обезбеди високо квалитетни услуги на клиентите и гарантира одличен информации за производот, Добредојдовте на новиот и стариот клиент да не посетите. За сите детали, никогаш не ве молиме да се двоумите да контактирате со нас.
  • Транспарентна rainwear - 6-4,F6
Транспарентна rainwear - 6-4,F6 Транспарентна rainwear - 6-4,F6 Транспарентна rainwear - 6-4,F6
Транспарентна rainwear
модел - 6-4,F6
【Материјал на производот】
Шел:ПВЦ
Назад:ПВЦ
Дебелина:0.1 мм
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Проѕирна сина,проѕирен розов,проѕирен жолт,проѕирна виолетова
SIZE:
2XL:156~180 см
Бренд:
Крокодил(или корисничко лого)

【Спецификации на производот】
Изработени во Тајван материјал,100%нетоксична и висока еластичност ПВЦ,гарантиран квалитет
Строго отпорна конструкција
Ниско–температура боење технологија
Отстранлив пик на капа,удобно и непречено оформено за носење на шлемот
Ветроупорен и водоотпорен ракав ракави
Копчиња плус патент,нашиот двоен–водоотпорен дизајн
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm
Погоден за мажи и жени
Целосна мувла печатење на ѕвезди(или нешто што клиентот би го одбрал)

【Информации за пакување】
Еден мантил во една ПВЦ торба
24 мантили во еден картон
Солиден пакет
(за нарачки од ОЕМ,ние нудиме пакување според потребите на нашите клиенти. )

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
1000 комплети/Само 1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л<бр/
Mie Kou Trading Co., Ltd
6-4,F6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
Транспарентна rainwear производителот и Транспарентна rainwear снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-1,F3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Транспарентна rainwear производителот и Транспарентна rainwear снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-2,F3F1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Транспарентна rainwear производителот и Транспарентна rainwear снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-3,F5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Транспарентна rainwear производителот и Транспарентна rainwear снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-5,F800
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Транспарентна rainwear производителот и Транспарентна rainwear снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
6-6,KSF1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings