Две парче одговараат

Mie Kou Trading Co., Ltd е еден од реномирани имиња кои се вклучени во производителот на снабдувачот и извозникот на широк спектар на Две парче одговараат фабрика во Taiwan, Која е Инженерните од најдобар квалитет на суровините и се признаваат за нивните цврсти и издржливи изградба услуга живот. Познати по нивната точна мерења и лесно ракување, ние обезбеди за тестирање на производ на добро дефинирани параметри на квалитет, така што овие одговара да се постави индустрија норми. Ние нудиме на нашите клиенти на повеќето достапни цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Имаме прва класа

Две парче одговараат

, Силна R & D способност, богати искуства и целосна инспекција значи. Ние може да обезбеди целосен опсег на жица мрежа и преработени производи за светски клиенти.
  • Две парче одговараат - 7-5,A19
Две парче одговараат - 7-5,A19 Две парче одговараат - 7-5,A19 Две парче одговараат - 7-5,A19 Две парче одговараат - 7-5,A19 Две парче одговараат - 7-5,A19
Две парче одговараат
модел - 7-5,A19

【Материјал на производот】
Шел:ПОЛИЕСТЕР
Назад:ПВЦ
Дебелина:180T
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Сина/светло сива、розова/светло сива、црна/светло сива

SIZE
М.:156~160 см
Л:161~169 см
XL:170~176 см
2XL:177~180 см
3XL:Над 180 см

【Спецификации на производот】
Високо видлива рефлективна лента на грб,патувајќи во ноќта со сигурност
Дишењето на решетката на целата јакна,никогаш не доживувајќи мантил на кожата на вашата кожа!
Зголемена јака,прилагодлива еластична манжетна со манжетна и можност за прилагодување, ја подобрува способноста за ветер и вода
Скриена хауба,само преклопете го и претворете го вашиот мантил во јакна во трепкање
Џебови на предната страна на јакна со уникатен дизајн за пренасочување на вода
Соодветниот дизајн на боја е додворувачки
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm

【Информации за пакување】
Еден комплет од костим во една кутија
12 кутии во еден картон

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
3000 комплети/2 појавување на бои
1000 комплети/Само 1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Mie Kou Trading Co., Ltd
7-5,A19
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
Две парче одговараат производителот и Две парче одговараат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-1,A1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Две парче одговараат производителот и Две парче одговараат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-2,A7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Две парче одговараат производителот и Две парче одговараат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-3,A8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Две парче одговараат производителот и Две парче одговараат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-4,A10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Две парче одговараат производителот и Две парче одговараат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-6,A20
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings