Водоотпорни чизми за дожд

Mie Kou Trading Co., Ltd е производител и снабдувач за да обезбеди добра услуга за Водоотпорни чизми за дожд. Задоволни сме со нашата способност да им понуди на најниски цени и одличен квалитет на нашите Бежичен алат во светот пазари. Ние сме посветени да се постигне најдобар барања за сите видови на производи квалитет. Ние сме апсолутно најдобар избор на Вашиот ценет партнер. Освен тоа, ние, исто така, се обидуваме нашите најдобри да обезбеди најдобри услуги за нашите клиенти за заеднички бизнис ефикасност. Ви благодариме многу за Вашата поддршка во нашите производи цело време, и искрено се надевам за можноста за воспоставување понатаму деловни односи со вас.
Нашата напредна технологија и хард-работи штабови да се обезбеди конкурентност на нашите врвен квалитет

Водоотпорни чизми за дожд

Во меѓувреме, задоволството на клиентите е нашата постојана потрага.
  • Водоотпорни чизми за дожд - 5-3
Водоотпорни чизми за дожд - 5-3 Водоотпорни чизми за дожд - 5-3
Водоотпорни чизми за дожд
модел - 5-3
【Материјал на производот】
Најлон

【Детали за производот】
Боја:Црно,Црвено,Сина
Големина:(За кожени чевли)
М.:6-712
Л:8-9
XL:912-1012
2XL:11-12
3XL:1212以上
尺寸:(За патики)
М.:38
Л:39-41
XL:42-44
2XL:45-47
3XL:Над 48

【Спецификација на производот】
Водоотпорен материјал:водоотпорен најлон ткаенина,издржливи и силни.
Таа е погодна за повторна и продолжена употреба.
Гумените стапала се густи и не-лизгав.Тоа е доволно силно да се фаќа на подот.Ќе бидете задоволни со издржливоста на овие капаци за дожд чевли.
Не-лизгави гумени стапала обезбедуваат стабилност за корисниците да носат кога врне, а патиштата се влажни.Не-лизгава гумено дно совршено ќе ја осигури вашата безбедност.
Тоа’е мала тежина и лесен за носење.Преклопениот дизајн го прави совршено зачуван во вашиот ранец или рачна торба

【Количина на пакетот】
Еден пар
24pairs/ctn

【ОЕМ на барање】
Минимален редослед:2000 ЕЕЗ
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C веднаш штом Б./L е понудено од производителот.
Mie Kou Trading Co., Ltd
5-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорни чизми за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорни чизми за дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
5-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорни чизми за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорни чизми за дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
5-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорни чизми за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорни чизми за дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
5-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорни чизми за дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорни чизми за дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
5-5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings