Водоотпорен дожд

Mie Kou Trading Co., Ltd е производителот, снабдувачот и извозник на Водоотпорен дожд, Фабрика се наоѓа во Taiwan. Ние се состои од многу професионалци кои работат рамо до рамо, за да се обезбеди подобри услуги, во однос на гаранција за квалитет на производот, по-продажни услуги, а ние се уште подобрување во добивање на подобро и подобро.
Ако сте заинтересирани за некој од нашите

Водоотпорен дожд

или би сакале да клиент цел, Ве молиме слободно да ни договор, Ние сме Очекуваме да формирање на успешни деловни односи со нови клиенти низ целиот свет во блиска иднина.
  • Водоотпорен дожд - 2-2
Водоотпорен дожд
модел - 2-2
【Материјал на производот】
Полиетилен

【Детали за производот】
Боја:Црвено,Жолта,Сина,Виолетова
Големина:
Една големина(погоден за 156-185см)

【Спецификација на производот】
Густата лента на аспираторот им овозможува на корисниците да ја прилагодат големината на нивната волја
Еластичните манжетни можат соодветно да ги соберат корисниците на рачниот зглоб за ефикасно спречување на водата
Симпатична шема на цртани снимки SNOOPY е популарна како кај возрасните така и кај децата ширум светот
Една големина одговара на сите.Тоа's погодна за возрасни и за млади,мажи и жени
Лесно и пренослив мантил е лесно да се спакува и да се носат наоколу.
Секој пончо е спакуван индивидуално во својата торба,лесно се преклопуваат во мали димензии,само задржи во џеб,ранец,и автомобил за употреба во секое време.
На мантил мантил им дава на корисниците доволно простор за спроведување на различни активности на отворено, како што се возење велосипед,пешачење,campig и др.
Направени со дише и погуста ЈП материјал,100%водоотпорен.

【Количина на пакетот】
Еден дел
200 ЕЕЗ/ctn

【ОЕМ на барање】
Минимален редослед:10000 ЕЕЗ(со разновидна боја да се избере)
Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C штом понудувачот ќе понуди B/Л.
Mie Kou Trading Co., Ltd
2-2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-4
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-5,C1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-6,C2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-7,E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-8,EVA6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-9,F3E1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен дожд производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
2-10,F3F1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings