Водоотпорен дожд

Taiwan производителот, снабдувачот, Mie Kou Trading Co., Ltd беше добро познат компанијата да обезбеди Водоотпорен дожд производи. Ние него го правиме и го прават строга контрола на квалитетот во нашата фабрика. Сите наши производи се во согласност и тестирани 100% пред породувањето. Нашите производи не се само прави маркетинг во светот, но, исто така, поставување на квалитет и trustable бренд. Ние секогаш имајте на иновации, одличен квалитет, со разумна цена и навремена испорака на ум за да се исполнат потребите на клиентите. Ние исто така нудиме многу видови на производи, добредојде на нашата веб-страница за да добиете повеќе информации! Ние сакаме да имаме долгорочни деловни односи со вас во блиска иднина.
Ние посветена на целта на "стабилен квалитет, позитивни производ R & D, искрен и брза услуга" за најсовршени објект на клиентите на

Водоотпорен дожд

. Очекувајќи покровителство од сите индустрии, вашето задоволство е нашата мотивација да се создаде иднина за вечен бизнис.
  • Водоотпорен дожд - 6-1,F3
Водоотпорен дожд
модел - 6-1,F3
【Материјал на производот】
Шел:ПВЦ
Назад:ПВЦ
Дебелина:0.1 мм
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Проѕирна сина,проѕирен розов,проѕирен жолт,проѕирна виолетова,проѕирен
зелена,транспарентен
SIZE:
XL:156~165 см
XXL:165~175 см
Бренд:
Крокодил(или корисничко лого)

【Спецификации на производот】
Изработени во Тајван материјал,100%нетоксична и висока еластичност ПВЦ,гарантиран квалитет
Строго отпорна конструкција
Ниско–температура боење технологија
Отстранлив пик на капа,непречено конструирани и кога носат шлем
Ветроупорен и водоотпорен ракав ракави,обезбедува поудобно суво искуство на носење
Копчиња плус патент,нашиот двоен–водоотпорен дизајн
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm
Погоден за мажи и жени

【Информации за пакување】
Еден мантил во една ПВЦ торба
24 мантили во еден картон
Солиден пакет
(за нарачки од ОЕМ,ние нудиме пакување според потребите на нашите клиенти. )

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
1000 комплети/Само 1 боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Mie Kou Trading Co., Ltd
6-1,F3
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
6-2,F3F1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
6-3,F5
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
6-4,F6
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
6-5,F800
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да го пронајдете и купувате најдоброто Водоотпорен дожд, треба да знаете за највисок квалитет на Водоотпорен дожд производител, снабдувач, трговија на големо, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика
6-6,KSF1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings