Водоотпорен дожд одговараат

Mie Kou Trading Co., Ltd е професионална производител и снабдувач на Водоотпорен дожд одговараат. Нашите производи и услуги се извезуваат до сите делови на светот пазари. На компанијата плаќа многу внимание на воведување и обука на талентирани вработени. Нашите R & D тим е способен за вршење на вашите посебни барања производ.
Ние сме искусни во

Водоотпорен дожд одговараат

производи и уживаат во добра репутација меѓу клиентите. Освен тоа, покрај стандардни производи, ние исто така нудиме широк спектар на прилагодување услуги со цел да се грижиме за вашите специјални нарачки. Ние се стремиме искрено соработка со сите заинтересирани клиенти.
  • Водоотпорен дожд одговараат - 7-3,A8
Водоотпорен дожд одговараат - 7-3,A8 Водоотпорен дожд одговараат - 7-3,A8
Водоотпорен дожд одговараат
модел - 7-3,A8
【Материјал на производот】
Шел:NYLON
Назад:ПВЦ
Дебелина:190T
SGS осум тешки метали тестирани

【Детали за производот】
БОИ:
Темно сива、темно сино、црвено

SIZE
М.:156~160 см
Л:160~169 см
XL:170~176 см
2XL:176~180 см
3XL:Над 180 см

【Спецификации на производот】
Изработени во Тајван материјал,брилијантното предиво ја зголемува способноста да се види.
Просторот за дишење на вратот на вратот нуди нелепливо искуство
Рефлексивната решетка ги заштитува нашите клиенти во текот на ноќта.
Зголемена јака,прилагодлива еластична велкро манжетна и прилагодлива зајакната водоотпорна функција на полите
Отстранлив дизајн на хаубата,одвојте го и претворете го вашиот мантил во јакна веднаш
Отстранниот раб на аспираторот нуди рамномерно конструиран шлем
Џебовите на предната страна на јакна со нашиот професионален дизајн за пренасочување на вода
Водоотпорен рејтинг над 10000 mm
Млада и енергична лента-дизајн на јакна и панталони

【Информации за пакување】
Еден комплет од костим во една кутија
12 кутии во еден картон

【OEM нарачки на барање】
Минимална количина за нарачка:
1000 комплети по боја
(широк спектар на бои за купувачот да изберат,прилагодени големини се исто така достапни)

Метод за плаќање:
Тајван:30%на депозит,остатокот по испорака
Во странство:30%на депозит,клиентот треба да издаде L/C како давател на услуги нуди B/Л
Mie Kou Trading Co., Ltd
7-3,A8
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
Водоотпорен дожд одговараат производителот и Водоотпорен дожд одговараат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-1,A1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Водоотпорен дожд одговараат производителот и Водоотпорен дожд одговараат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-2,A7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Водоотпорен дожд одговараат производителот и Водоотпорен дожд одговараат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-4,A10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Водоотпорен дожд одговараат производителот и Водоотпорен дожд одговараат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-5,A19
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
Водоотпорен дожд одговараат производителот и Водоотпорен дожд одговараат снабдувач, исто така, фабриката берза дистрибутер - над 5.100 купувачи околу светот во rain-clothing.com
7-6,A20
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings