Водоотпорен мантил

Mie Kou Trading Co., Ltd е водечки производител, на снабдувачот и извозник на Водоотпорен мантил in Taiwan. Нашата експертиза ни овозможува да нудиме широк спектар на производи, со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет и тие се совршени да се користи во различни места. Нашата палета е достапен во различни големини и спецификации за да се задоволат различните потреби на клиентите.
Лепење на нашиот бизнис принцип на "искреност, квалитет, иновација и клиент приоритет, и почитување нашата развојна стратегија - извршуваат совршеност во корпоративниот развој, производство, услуги и бренд единица", ние обезбеди клиенти најдобри

Водоотпорен мантил

од сите делови на светот.
  • Водоотпорен мантил - 1-7,B24
Водоотпорен мантил - 1-7,B24 Водоотпорен мантил - 1-7,B24 Водоотпорен мантил - 1-7,B24 Водоотпорен мантил - 1-7,B24
Водоотпорен мантил
модел - 1-7,B24
【Материјал на производот】
Полиестер/ПВЦ
Дебелина:190T

【Детали за производот】
Боја:Вода сина,Црвено вино,Жолта,Морнарица сина,Праска цвет
Големина:
2XL:156-170 цм
3XL:171-180 цм
4XL:Над 180 CM

【Спецификација на производот】
Bolden лента за вода додадена за да се постигне повисок стандард на водоотпорен
Предни патент со славина ефикасно ја блокираат водата
Скриена хауба нуди погодност,разновидност и мобилност во секојдневна употреба без грижа за губење на хаубата
Еластична манжетна за сигурно сместување
Плочата печатена ткаенина го прави мантил посебно од другите
Приказната јака работи не само водоотпорна и ветроупорна, но и да го задржи корисникот топло и суво.
Лесна тежина, но сепак издржлива ткаенина создава удобно искуство за носење за корисниците.
Рефлексивната лента на грб ја зголемува видливоста на корисниците.

【Количина на пакетот】
Еден дел
24pcs/ctn

【ОЕМ】
Минимален редослед:1000 ЕЕЗ
со разновидна боја за избор и прилагодено печатење е можно

Метод за плаќање:
Национален ред:30%депозит,билансот на плаќање треба да се плати по пристигнувањето на производите.
Меѓународен поредок:30%депозит,купувачите треба да издаваат L/C веднаш штом Б./L е понудено од страна на операторот.

Mie Kou Trading Co., Ltd
1-7,B24
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Enquiry Now
производи Листа
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Водоотпорен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-1,B1-M
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Водоотпорен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-2,B7
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Водоотпорен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-3,B10
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Водоотпорен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-4,B21
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Водоотпорен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-5,B22
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Водоотпорен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-6,B23
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Водоотпорен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-8,B24N
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Водоотпорен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-9,COB1
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings
Mie Kou Trading Co., Ltd
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Водоотпорен мантил, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan
1-10,H2
none
999999999 http://schema.org/InStock USD 2020-12-31
90out of 100based on 100user ratings